Category I Attendee List as of 8/22/19:   

Aaron Buck- Mid-Century Telephone Company
Amy Parlier- Cass Communications
Ann Dickerson- Metamora Telephone Company
Barry Adair- Wabash Communications Co-Op
Ben McDameron- Shawnee Communications
Bill Herring- Metamora Telephone Company
Bobby Wicke- Madison Telephone Company
Brent Hinthorne- Cass Communications
Brian Kettman- Metamora Telephone Compnay
Candice Chaffee- Stelle Telephone Company
Chris Birkla- Crossville Communications
Chris Parlier- Cass Communications
Cory Tveit- Leaf River Telephone Company
Dave Anderson- Metamora Telephone Company
Dave Beier- Madison Telephone Company
David Frigen- Wabash Communications
David Jergens- Cass Communications
Deborah Lee Vetter- Shawnee Communications
Dennis Russell- Madison Telephone Company
Don Hickey- Oneida Telephone Company
Don Ross- Wabash Communications Co-op
Doug Hawk- Metamora Telephone Company
Dustin Geier- Glasford Telephone Company
Jason Griffy- Wabash Communications
Jeremy Hand- Woodhul Telephone Company
Jerry Davis- Madison Telephone Company
Jim Broemmer- Adams Telephone Company
Jimmy Bridgers- Gridley Telephone Company
Josh Ramirez- McDonough Telephone Company
Justin Schmidt- Home Telephone Company
Justin Waldrop- Madison Telephone Company
Karen Boswell- Frontier Communications
Len Schwartz- Madison Telephone Company
Mark Brown- Cass Communications
Mark Butkovich- Oneida Telephone Company
Mark Irish- LaHarpe Telephone Company
Matt Bollinger- Egyptian Telephone Company
Matt Johnson- Shawnee Communications
Michael Guffy- Shawnee Communications
Mike Grisham- Shawnee Communications
Mike Karban- Harrisonville Telephone Company
Mike Reynolds- Cass Communications
Paul Bagby- Madison Telephone Company
Perry Titze- Shawnee Communications
Phil Wirt- Woodhul Telephone Company
Randy Williams- Shawnee Communications
Robert Mummert- Mid-Centrury Telephone Company
Ron Maxwell- Flat Rock Telephone Company
Rory Woodside- Mid-Century Telephone Company
Stan Brown- Glasford Telphone Company
Steve Saylor- New Windsor Telephone Company
Tim Allred- Wabash Communications
Tim Hightower- Adams Telephone Company
Tom Allen- Cass Communications
Tom Schrieber- Harrisonville Telephone Company
Troy Nimrick- Oneida Telephone Company
Zach Wilson- McDonough Telephone Company